Projekt Siete cezhraničnej spolupráce, transfer informácií, skúseností, poznatkov a šírenia výsledkov dobrej praxe.

Informácie o aktuálne poriadaných podujatiach v oblasti vzdelávania, zahraničného obchodu, podadenstva a konzultáciách.

V dňoch 23. -27. apríla 2018 pripravujeme v spolupráci s obchodnou komorou Luxemburg, Enterprise Europe Network a Global Business & Markets Forum HANNOVER MESSE 13. ročník Medzinárodných kooperačných rokovaní na výstave Hannovermesse.


Podujatie sa koná počas veľtrhu Hannover Messe 2018 - jedného z najvýznamnejších medzinárodných veľtrhov zameraných na strojársku výrobu, automobilový priemysel, technológie a inovácie. Od vzniku podujatia v roku 2005 sa uskutočnilo 26,000 rokovaní 3,500 spoločnosťami.
Kooperačné podujatie zaháňa: * všetky sektory veľtrhu Hannovermesse * voľbu pracovných stretnutí v rozsahu až 5 dní * rokovacie priestory, ktoré sa nachádzajú v strede veľtrhu * širokú medzinárodnú partnerskú sieť, ktorá pomáha spoločnostiam pred podujatím * odbornú pomoc na mieste a po výstave.
Informácie kooperačnom podujatí Registrácia účastníkov je cez odkaz ―> Registration Pri registrácii si vyberte Trenčiansku regionálnu komoru SOPK ako národného partnera.
Účastnícky poplatok: Účastníci, ktorí sa zaregistrujú do 15. februára 2018 budú mať účasť zdarma.
Účastníci registrovaní po 15. februári 2018:

 

  • vystavovateľ 119 Eur, druhá osoba 75 Eur
  • návštevník 119 Eur, druhá osoba 75 Eur
    Pokuta za neospravedlnenú neúčasť na dohodnutom rokovaní je: 150 EUR
    V prípade záujmu nás kontaktujte : Registračný formulár
    Ján Václav; Ľubica Žovincová Trenčianska regionálna komora SOPK Jilemnického 2, 911 01 Trenčín tel.: 032/6525285 e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.