Projekt Siete cezhraničnej spolupráce, transfer informácií, skúseností, poznatkov a šírenia výsledkov dobrej praxe.

Informácie o aktuálne poriadaných podujatiach v oblasti vzdelávania, zahraničného obchodu, podadenstva a konzultáciách.

Termín konania 3. ročníka veľtrhu URBIS SMART CITY FAIR je  2. - 3. septembra 2020.


Trenčianska regionálna komora SOPK, zástupca URBIS SMART CITY FAIR pre Slovenskú republiku, v spolupráci s Veletrhy Brno a.s. organizuje účasť slovenských subjektov na veľtrhu inteligentných riešení pre mestá a obce, ktorého tretí plnohodnotný ročník sa uskutoční 2. - 3. septembra 2020. Novinkou je pridaný tretí deň veľtrhu (4.9.) -"Miestna inšpirácia", v ktorom sa záujemcovia môžu inšpirovať príkladmi z regiónu priamo v mieste realizácie.


URBIS SCF prináša unikátne spojenie veľtrhu s najväčšou konferenciou v regióne, kde sa predstavia lídri a experti v odbore Smart City. Hlavnými cieľmi veľtrhu sú vytvorenie platformy pre predávanie skúseností a nadväzovanie spolupráce a tiež získanie všeobecného pohľadu na uvedenú problematiku a nové trendy. Účastníkov čaká bohatý sprievodný program v oblastiach digitalizácie, životného prostredia, riadenia alebo budúcnosti. Pavilón E brnianskeho výstaviska sa počas veľtrhu zmení na inteligentné mesto, pozrite si vizualizáciu.

Ste spoločnosť - líder v inováciách, dodávateľ riešení pre mestá a obce alebo start - up, resp. zástupcovia akademického sektora so skvelým nápadom ako zlepšiť život v mestách? Neváhajte a príďte predstaviť vaše technológie, vízie, riešenia a projekty tým, ktorí budú rozhodovať o ich zapojení do reálneho života. Kraje, mestá, obce, mikroregióny, aktívni občania a neziskové organizácie sú pozvaní a nebudú v Brne chýbať.

Cenové podmienky. Organizátor ponúka aj typové expozície - balíčky "na veľtrh jedným podpisom". Pre start - upy je pripravená špeciálna ponuka balíčkov.

Ak Vás táto ponuka zaujala a chcete vystavovať na veľtrhu URBIS SMART CITY FAIR 2020 vyplňte on-line prihlášku

Na ďalšie otázky Vám radi odpovieme na nižšie uvedených kontaktoch.

Najaktuálnejšie poznatky k veľtrhu.

Ďalšie informácie priebežne na www.bvv.cz/urbis a www.smartcityfair.czIng. Ľudovít Mičuda
Tel.: 032 6525 275, 0948 011 198
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.