Projekt Siete cezhraničnej spolupráce, transfer informácií, skúseností, poznatkov a šírenia výsledkov dobrej praxe.

Informácie o aktuálne poriadaných podujatiach v oblasti vzdelávania, zahraničného obchodu, podadenstva a konzultáciách.

Trenčianska regionálna komora SOPK a RHK Brno Vás pozývajú v dňoch 09. - 10. októbra 2017 k účasti na medzinárodnom kooperačnom podujatí KONTAKT-KONTAKT, ktoré sa bude konať počas Medzinárodného strojárskeho veľtrhu MSV 2017 Brno. Podujatie je realizované v rámci EEN spolupráce.

KONTAKT-KONTRAKT bude prebiehať v pavilóne A2 a bude zameraný na strojárstvo a automatizáciu. 


Účasť ZDARMA do 31. 5. 2017.


Na základe vopred dohodnutých stretnutí na portáli podujatia Kontakt-Kontrakt budú prebiehať osobné rokovania priamo v pavilóne A2. Vystavovatelia budú mať možnosť viesť obchodné rokovania aj na svojom stánku.

Jednotlivé rokovania budú prebiehať podľa časového rozvrhu pri jednacích stoloch po 30 min. Je možné zrealizovať až 27 rokovaní počas dvoch dní.

Ako to funguje?

Pozrite sa na už registrované firmy na portáli.


Na minulom ročníku podujatia sa zúčastnilo 205 spoločností z 10 štátov z radov vystavovateľov a návštevníkov a bolo zrealizovaných viac ako 600 rokovaní. Projekt je navrhnutý ako program dlhodobého vyhľadávania nových zákaziek tak v ČR ako aj v zahraničí. Krátku reportáž z minulého ročníka si môžete pozrieť TU.


Registrácia firiem je už otvorená. Pri registrácii si vyberte Trenčiansku regionálnu komoru SOPK ako asistujúcu organizáciu.

V prípade Vašeho zájmu o účasť kontaktujte: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript..