Projekt Siete cezhraničnej spolupráce, transfer informácií, skúseností, poznatkov a šírenia výsledkov dobrej praxe.

Informácie o aktuálne poriadaných podujatiach v oblasti vzdelávania, zahraničného obchodu, podadenstva a konzultáciách.

Najväčší česko-slovenský networking v oblasti kybernetickej bezpečnosti, umelej inteligencie a Európskych digitálnych zoskupení (EDIH).

Organizátori: Stredoeurópsky klaster kyberbezpečnosti –CEDEG, Národní klastrová asociace-NCA,  Trenčianska regionálna komora SOPK v spolupráci s partnermi siete EDU-MaTech

DÁTUM KONANIA:  7.-8. júna 2023
MIESTO KONANIA:  Zámok Mikulov

ZAMERANIE AKCIE
- Prenos poznatkov a odborné technologické prezentácie firiem pôsobiacich v českom a slovenskom prostredí v oblasti umelej inteligencie a kybernetickej bezpečnosti.
- Špecializovaný workshop technológií umelej inteligencie, využitia "Testbedov" v oblasti priemyslu 4.0 a internetu vecí (IoT) v priemyselných podnikoch
- Aktuálne témy kybernetickej bezpečnosti, rizík a hrozieb (napr. v súvislosti s konfliktom na Ukrajine), trendy, technológie, riešenia
- Diskusný panel českých a slovenských odborníkov na témy digitálnej transformácie vo firmách a organizáciach
- Prezentácie pripravovaných služieb a možnostiach spolupráce s českými a slovenskými zoskupeniami Európskych digitálnych inovačných hubov (EDIH)
- Kvalitný networking manažérov, odborníkov z oblasti inovácií, IT, kybernetickej bezpečnosti, priemyslu 4.0, IoT, cloudových služieb atd.
- Sprievodný program v duchu jarnej atmosféry Južnej Moravy a štátneho zámku Mikulov na Morave

PROGRAM A REGISTRÁCIA »

Kontakt:
Ján Václav
Trenčianska regionálna komora SOPK
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Tel: 032-6523834