Projekt Siete cezhraničnej spolupráce, transfer informácií, skúseností, poznatkov a šírenia výsledkov dobrej praxe.

Informácie o aktuálne poriadaných podujatiach v oblasti vzdelávania, zahraničného obchodu, podadenstva a konzultáciách.

Trenčianska regionálna komora SOPK, zástupca URBIS SMART CITY FAIR pre Slovenskú republiku, si Vás dovoľuje informovať a pozvať na veľtrh inteligentných riešení pre mestá a obce, ktorého 4. ročník sa uskutoční v online formáte 2. - 4. júna 2021.

Základnými témami veľtrhu sú: Urbis Mobilita (Autonómna doprava, kooperatívne inteligentné dopravné systémy, bezpečnosť a plynulosť dopravy), Urbis Environment (Obývateľné verejné priestory v dobe klimatickej zmeny), Urbis Digitalization (Elektronické služby a digitálna podpora samospráv), Urbis Management (Ako naštartovať lokálnu ekonomiku a byť lídrami v inováciách).

Prečo sa zúčastniť veľtrhu URBIS SCF 2021?

Pozvánka

V dobe protiepidemických opatrení je URBIS SCF online jednou z mála príležitostí pre firmy ako kontaktovať obchodných partnerov - zástupcov miest a obcí a ponúknuť im svoje služby, tovary alebo upozorniť na zaujímavé riešenie. Veľtrh má štandardnú otváraciu dobu, výstavné expozície a sprievodný program vo forme konferencie, ktorá bude prebiehať 2. a 3. júna. Program konferencie je navrhnutý tak, aby zástupcom samospráv poskytol návrhy ako riešiť aktuálne problémy spojené so súčasnou situáciou a tiež aj budúcnosť. Vo všetkých častiach konferencie bude možné posielať prednášateľom otázky, ktoré budú položené prostredníctvom moderátora. V piatok 4.6. je pre účastníkov pripravená lokálna inšpirácia v podobe virtuálnej exkurzie v brnianskych mestských firmách.

Súčasťou URBIS SCF 2021 je záverečná prezentácia projektu C-Roads, ktorá predstaví výsledky päťročného vývoja jednotného európskeho kooperatívneho inteligentného dopravného systému (C-ITS) pre komunikáciu vozidiel medzi sebou a vozidiel s dopravnou infraštruktúrou. S týmto úzko súvisí aj blok konferencie týkajúci sa autonómnej mobility a tiež praktická ukážka autonómneho autobusu.

Cena on-line vstupenky na 3- dňový program, ktorý zahŕňa konferenčnú aj výstavnú časť, je 250 Kč. Návštevníci môžu online platformu URBIS 2021 navštevovať opakovane podľa svojich časových možností a záujmu o jednotlivé témy. Predaj vstupeniek

Vystavovateľom organizátori ponúkajú 3 typy virtuálnych expozícií - SMALL, MEDIUM a BIG. Pre bezproblémovú realizáciu online expozície a vybavenie záležitostí s prípravou účasti je doporučená uzávierka prihlášok pre vystavovateľov do 18. mája 2021.

Viac informácií na www.bvv.cz/urbis

Na ďalšie otázky Vám radi odpovieme na nižšie uvedených kontaktoch.

Ing. Ľudovít Mičuda
Tel.: 032 6525 275, 0948 011 198
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Záverečná správa URBIS SCF 2020

Fotogaléria z veľtrhu URBIS SCF 2020